ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Artykuły

Materiały do nauki języka angielskiego biznesowego (Business English) na lekcję 60-minutową.

Zachęcamy do tego, aby ucząc się czy nauczając języka biznesowego korzystać z materiałów licznych źródeł, stron internetowych. Nauka wtedy przybiera formę ciekawszą i na pewno efektywniejszą. Zasada najważniejsza: Najpierw uważnie słuchamy (ćwiczymy tutaj już rozumienie ze słuchu), a potem na głos wykorzystujemy to w głośnym mówieniu; czyli najpierw uczymy się poprzez słuchanie, potem następuje produkcja tego co już wiemy (produkujemy to w mowie).

więcej »

Nasze kursy językowe – hit wśród samouków.

Miło jest nas poinformować, że nasze kursy z elementami coachingu zdobywają coraz to większą popularność. Niemal codziennie otrzymujemy pozytywne opinie o nich. Jeszcze bardziej cieszy nas to, że te opinie pochodzą od osób, które są samoukami i świetnie idzie im nauka języka angielskiego korzystając tylko z naszej platformy oraz Internetu, bez pomocy nauczyciela.

więcej »

Wydawnictwo oraz Szkoła Językowa EPROFESS jako partner wspierający projekt Job Interview

Job Interview to rozwijający się autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego Progress, skierowany do studentów łódzkich uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest przekazanie studentom wiedzy, dotyczącej tego jak poprawnie napisać CV oraz jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

więcej »

How can Krashen's ideas to language acquisition help in teaching English every day?

Polecamy artykuł naszego autora Adriana Ksyckiego pt: "How can Krashen's ideas to language acquisition help in teaching English every day?", który ukazał się w magazynie The Teacher (wiodące czasopismo dla anglistów w Polsce).

więcej »

Standardowe pytania o twoją firmę.

Standardowe pytania o twoją firmę. Poniższe pytania pomogą przygotować ci się do różnorakich prezentacji twojej firmy, na targach, czy spotkaniach biznesowych. Zawsze bądź przygotowany na to, aby umieć na nie odpowiedzieć.

więcej »

Logistyka i znajomość języków obcych.

Analizy rynku pracy w Polsce jak i w całej Europie pokazują w ostatnich latach duży wzrost zapotrzebowania podmiotów gospodarczych na specjalistów logistyki. Często kontakt z klientami zagranicznymi zmusza logistyków do nauki przynajmniej dwóch języków obcych.

więcej »

Pierwszy kurs nauki mówienia po angielsku w domu dla samouków.

Czy jest możliwe, aby angielskiego nauczyć się szybko bez wyjazdów i lekcji z native speakerami ? Być może nie uwierzysz w to, ale tak. Myślisz, że poligloci wyjeżdżają specjalnie do krajów obcojęzycznych, w których będą mogli poćwiczyć lepiej język. Nie! Większość z nich stosując swoje sprawdzone metody, uczą się sami, najczęściej zamknięci w domu. Obecnie najlepszym narzędziem do nauki języka obcego jest Internet. To właśnie Internet otwiera ci drogę do prawdziwego języka mówionego, akcentu, który przecież możesz usłyszeć we własnych czterech ścianach. Taka nauka może być naprawę przyjemna i bardzo efektywna.

więcej »

Jak najłatwiej opanować angielski?

Język angielski jest bardzo łatwy na podstawowym poziomie komunikacji. Nie ma żadnej odmiany przez przypadki ani osoby przez co bardzo prosto buduje się najprostsze zdania.

więcej »

Lista najczęściej używanych słówek z Business English w pracy

Przedstawiamy wszystkim uczącym się języka angielskiego biznesowego (Business English) listę najczęściej używanych słówek w pracy w biurze, dużej firmie międzynarodowej, przez sekretarki, specjalistów ds. HR, finansów, marketingu, menedżerów. Lista ze słówkami została stworzona przez osoby, które pracują w różnych firmach w całej Polsce, jak i zagranicą i komunikują się codziennie w języku biznesowym. Oto słownictwo, które według zapytanych osób są niemalże codziennie używane przez nich w mowie oraz piśmie, co z pewnością znaczenie ułatwi ci pracę zawodową i samą komunikację.

więcej »

Rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym

Polska jest krajem dynamicznie rozwijającym się. Na tutejszy rynek wchodzi coraz więcej przedsiębiorstw i koncernów, wymagających od swoich przyszłych pracowników dobrej znajomości języków obcych; również polskie firmy kierujące swoje usługi na inne kraje, częściej niż było to dawniej wymagają takich kompetencji. Rozmowa o pracę przeprowadzona w całości w interesującym pracodawcę języku jest jednym z najlepszych sposobów na zweryfikowanie praktycznej jego znajomości.

więcej »

Kursy online

Coraz częściej korzystamy z nowoczesnych technologii, nowości w Internecie. Edukacja to nasz główny priorytet. Bez tego ciężko potem o pracę. Coraz więcej mówi się o szkołach, kursach online, samodzielnej nauce przez Internet, które również mogą zapewnić ci dobry start w życiu. E-learning staje się bardzo popularny w Polsce. Często takie kursy mają charakter szybki, intensywny, błyskawiczny. Posiadają różne systemy powtórek, przypominając ci o nauce. Platformy e-learningowe są coraz to bardziej zaawansowane. Dlaczego chętniej korzystamy z tej formy nauki?

więcej »

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku – nowy trend.

Coraz głośniejszy staje się temat symulacji / trenowania rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Każda rozmowa, a zwłaszcza ta po angielsku jest stresująca. Często ludzie rezygnują z ofert pracy, głównie z obawy, że sobie nie poradzę, że nie będą w stanie przejść przez taką rozmowę. Ogromne znaczenie ma tutaj poziom znajomości języka angielskiego. Dużo firm oferuje swoim klientom takie formy szkoleń. Wszystko po to, aby wspomóc karierę zawodową , przedstawić się rekrutującym z jak najlepszej strony. Ale również po to, aby wzmocnić osobowość klienta, poczucie pewności. Takie treningi to również odpowiedź dla ciebie: czy rzeczywiście nadaję się do tego typu rozmów.

więcej »

Twoje zainteresowania w CV są ważne

Tworząc swoje CV nie zapomnij wspomnieć o zainteresowaniach. Myślisz, że nikt tego nie czyta? Mylisz się! To właśnie zainteresowania mogą bardziej zainteresować potencjalnego pracodawcę twoją osobą niż wykształcenie, czy kariera zawodowa.

więcej »

Najczęstsze błędy popełniane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Oto lista najczęściej popełnianych błędów na rozmowach kwalifikacyjnych według headhunterów rekrutujących do największych firm w Polsce.

więcej »

Jak przeżyć rozmowę kwalifikacyjną po angielsku?

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku jest prawdopodobnie dla ciebie najtrudniejszą rozmową jaką musisz przejść, aby dostać pracę. Zwłaszcza gdy język angielski nie jest twoją mocną stroną, albo może nie czujesz się pewny w mówieniu po angielsku. Oto kilka rad jak dobrze wypaść na takiej rozmowie i pokazać się jako idealny kandydat na stanowisko o które się starasz.

więcej »

Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej dla nauczycieli

Być może starasz się o pracę jako nauczyciel języka angielskiego zagranicą. Przygotuj się więc do rozmowy kwalifikacyjnej najlepiej jak potrafisz. Pokaż się, że jesteś profesjonalistą w swoim zawodzie i entuzjastą w nauczycielskich zadaniach. Niech nie zaskoczą cię pytania ze strony pracodawcy, poznaj je i dobrze się nich przygotuj. Przykładowe pytania, które możesz usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej.

więcej »

Sprzedaż internetowa za granicą – czyli jak zwiększyć zyski?

Czy prowadzisz działalność zajmującą się sprzedażą internetową w Polsce? Może warto by pomyśleć o sprzedaży swoich produktów za granicą? Oczywiście wszystko po to, aby zwiększyć swój zysk i dochód. Większość Polaków zamyka się w tylko w sprzedaży krajowej, obawiając się otworzyć dalej na świat. I tu uważam popełniają błąd. A przecież e-handel międzynarodowy to nic trudnego. Jedyna bariera to tylko komunikatywna znajomość języka angielskiego. Ale przecież dla chcącego nic trudnego.

więcej »

Angielski w biznesie, czyli biznes po Polsku

Wiążesz swoją karierę zawodową w dużych firmach? Planujesz wyjechać z kraju, lub też może chcesz pracować w międzynarodowej korporacji czy firmie mającej kontakty z zagranicą? Zainteresuj się nauką Business English, czyli językiem angielskim w biznesie. Dlaczego?

więcej »

Moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna po angielsku – podstawowe informacje

więcej »

Moje dzieci czytają ebooki.

Moje dzieci mają po 11 i 14 lat. W te święta pod choinkę każde z nich dostało czytnik, który wcześniej zamówiłam przez internet. I wiecie co? Jestem zachwycona tym prezentem, gdyż moje dzieci zaczęły czytać. Wcześniej nie chciały nawet otworzyć książki, bo to za długie, bo to za grube, bo to za gęsto napisane. A teraz aż pochłaniają każdą literę. Ponieważ jestem matką dla której czytanie ma wielką wartość, postanowiłam więc skorzystać z technologii, która w Stanach nie jest już żadną nowością. Będąc w Chicago widziałam wielu ludzi trzymających w dłoniach mały tablecik i czytających w parkach, na dworcach, supermarketach, wszędzie.

więcej »

Angielski już nie taki obcy

Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą z resztą przeszedłem bez problemu, ale rozbawiła mnie bardzo pozytywnie jedna sytuacja na tejże rozmowie. Na pytanie mojego obecnego pracodawcy: Jakie Pan zna języki obce? Odpowiedziałem dumnie: Język angielski. A on do mnie: Ale proszę Pana ja pytam o języki obce, angielski to już nie jest język obcy.

więcej »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.