ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 2. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 3. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
 4. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku
 5. Metoda po Której Zaczniesz Już Dzisiaj Mówić W Języku Obcym

Nowości wydawnicze

Podstawowy Poradnik dla Pielęgniarek Osób Starszych - ebook Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english
Piszą o nas
 1. Recenzja naszej publikacji: Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po angielsku, Anny Piekarczyk znajduje się na popularnym blogu Izabeli Kaźmierczak, który skupia się wskazówkach dla osób przed rozmową o pracę. My również polecamy tego bloga, który jest obecnie najchętniej odwiedzanym blogiem o tematyce związanej z karierą zawodową.
  http://www.rozmowa-kwalifikacyjna.edu.pl/interview-po-angielsku

 2. Niedawno pojawił się na stronie www.bankier.pl artykuł o założycielce naszego wydawnictwa z cyklu "Kobieta w Biznesie"

  Artykuł dostępny pod adresami:
  www.bankier.pl
  www.mambiznes.pl

 3. Recenzja książki dokonana przez: Gabrielę Oberda - Redaktor Naczelny serwisu www.anglisci.pl

  Czeka cię rozmowa o pracę i przydałoby się podszlifować angielski? A może twój angielski nie jest na najwyższym poziomie, a dobrej znajomości języka oczekuje twój przyszły pracodawca? Czy może ucząc się latami tego języka nigdy nie miałeś okazji poznać tego konkretnego słownictwa?

  Jeżeli znalazłeś się w którejkolwiek z tych sytuacji zdecydowanie powinieneś sięgnąć po publikację wydawnictwa Eprofess „ Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po angielsku”.

  Książka jest bogata w informacje praktyczne i słownictwo związane z tym właśnie zagadnieniem. Autorka najpierw podaje cenne uwagi na temat tego, co należy robić, a czego nie, podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Następna część książki to słownictwo, które może się pojawić wraz z polskim tłumaczeniem i przykładami zastosowań. Dzięki takiej formie słówka szybko można opanować i przede wszystkim korzystać z nich. Następną część stanowią pytania, jakie mogą paść podczas rozmowy o pracę wraz z przykładowymi odpowiedziami. Bardzo praktyczne. Na końcu autorka umieściła przykłady maili możliwych do wysłania, jako podziękowanie za przebytą rozmowę.

  Książka jest bardzo fajna i praktyczna z dwóch powodów. Po pierwsze zawiera w sobie kilka książek związanych z tematem rozmów kwalifikacyjnych, po drugie jest w formie elektronicznej.

 4. Język angielski - Nauka angielskiego na co dzień.

  Dziś wpis nieco inny od ostatnich, niezwiązany ściśle z samodzielną nauką języka angielskiego, choć dotyczący sprawy, która dla wielu jest lub będzie w przyszłości istotna, czyli rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa o pracę jest dla większości z nas stresującym wydarzeniem, zwłaszcza, jeśli ma się ona odbyć w języku angielskim. Pracodawcy coraz częściej wprowadzają, jeśli nie całą rozmowę, to przynajmniej elementy rozmowy w języku angielskim. Pozwala to w najłatwiejszy i najszybszy sposób ocenić kwalifikacje osoby ubiegającej się o pracę. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i zwiększyć nasze szanse na pomyślną rekrutację, warto przygotować się do takiej rozmowy wcześniej. Jednym z pomocnych materiałów może być książka Anny Piekarczyk „Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po angielsku”, którą chciałbym w niniejszym wpisie krótko zrecenzować.

  więcej na stronie: http://twojangielski.net

 5. www.prawopracywuk.org.uk

  Prezentowana przez wydawnictwo EPROFESS w ebooku „Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą Po Angielsku” Anny Piekarczyk unikatowa forma pomocy jest odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań dzisiejszego, nie tylko angielskiego rynku pracy. Walorem opracowania jest pomoc kierowana nie tylko do pracowników ale także do rekruterów i pracodawców. Ogromnym atutem ebooka jest jego profesjonalny, a jednocześnie przejrzyście jasny format omawianych zagadnień.

  Autorka skupia się na kluczowych słowach, frazach i zdaniach. Pozwala to na szybki, łatwy i skuteczny dostęp do poszukiwanych informacji. Zawartość merytoryczna w pełni wyczerpuje zakres tematyczny będący podstawą każdej rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Jesteśmy przekonani, że z pomocą tego ebooka rozmowa kwalifikacyjna będzie satysfakcjonująca dla obu stron i zakończona zostanie sukcesem.

  recenzja dokonana przez www.prawopracywuk.org.uk

 6. English Matters

  Magazyn do nauki języka angielskiego "English Matters" pisze o nas!!

 7. Mój startup: anglobiznes.pl

  Kolejny odcinek cyklu Mój Startup na Webinside.pl. Tym razem swoje projekty opisują dla Was wydawcy witryn o tematyce nauki języka angielskiego.

 8. Angielski dla specjalistów

  Praca w środowisku międzynarodowym wymaga nie tylko znajomości języka obcego - ogólnego, ale również pewnej umiejętności posługiwania się językiem branżowym. Coraz częściej poszukuje się kursów nauki języka w danej branży, np: kurs Business English, Legal English, Medical English, itd.

 9. Uczenie się języka całymi frazami i zwrotami.

  Czym jest fraza? Fraza to grupa wyrazów tworzących całość znaczeniową. Bardzo ważną rzeczą w uczeniu się mówienia po angielsku na której należy się skupić jest nauka wyrazów. Bez tego ani rusz! Ale jak się ich nauczyć?

 10. Nasza obecność w telewizji

  Z radością informujemy, że nasz wydawniczy bestseller "Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą Po Angielsku" miał okazję gościć w telewizji TVS, a dokładnie w Radio Silesia na wizji. Nasz poradnik został zarekomendowany przez prezenterów oraz redaktorów programu. W czasie trwania programu zostało rozdanych 10 egzemplarzy naszego bestsellera. Obecność w telewizji spotkała się z miłym odzewem naszych autorów i klientów.

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.