ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Kursy Online

Intensive Business English

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby szybko poznać lub utrwalić angielski w biznesie, dla wyjeżdżających za granicę lub zaczynających pracę w firmie zagranicznej.

Język angielski dla kelnerów, kucharzy, pomocy kuchennych, barmanów

Jest to specjalnie zaprojektowany kurs online, który łączy w sobie wszystko to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces językowy w swojej branży. Poprzez naukę słówek, ćwiczenia interaktywne, doskonalenie wymowy, czytanie, słuchanie, a także uczenie się fraz i zwrotów używanych na co dzień w Twojej branży, kończąc na redagowaniu profesjonalnego CV masz szansę na opanowanie specjalistycznej wiedzy wymaganej od kelnerów, barmanów, kucharzy, a także innych pracowników gastronomicznych w języku angielskim.

Angielski w Logistyce

Kurs językowy z myślą o specjalistach w branży logistycznej. Ucząc się angielskiego ukierunkowanego na logistykę zwiększasz szanse na znalezienie pracy.

Angielski dla opiekunów osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

Szybki miesięczny kurs, dzięki któremu zdobędziesz znajomość języka angielskiego na poziomie KOMUNIKACYJNYM z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego związanego z obszarem przyszłej pracy. Kurs zawiera zwroty, wyrażenia, słownictwo, nagrania, ćwiczenia, które wzmocnią twoją komunikację z pacjentem anglojęzycznym.

Kurs immersyjny. Gotowy plan szybkiej nauki mówienia po angielsku dla samouków z opieką i wsparciem lektora.

Zanim zaczniesz przeczytaj jak nauczamy konwersacji i dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Poznaj zasady, które w praktyce przyśpieszają prędkość mówienia, pewność oraz polepszają wymowę i rozumienie. I co ważne zaczynasz w końcu myśleć i mówić po angielsku.

Język angielski w gastronomi Intensive Business English Kurs dla logistyków Angielski dla opiekunów osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.
Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.