ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Angielski w biznesie, czyli biznes po Polsku

Wiążesz swoją karierę zawodową w dużych firmach? Planujesz wyjechać z kraju, lub też może chcesz pracować w międzynarodowej korporacji czy firmie mającej kontakty z zagranicą? Zainteresuj się nauką Business English, czyli językiem angielskim w biznesie. Dlaczego?

Coraz częściej przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne po angielsku, z naciskiem na przetestowanie znajomości z Business English w języku mówionym jaki i pisanym. Z moich ostatnich rozmów z headhunterami wynika jedno. Jest dużo osób świetnie posługujących się językiem angielskim - mówionym, ale niestety to już za mało. Brakuje osób, które świetnie ten język znają w piśmie. Angielski to nie tylko język mówiony. A już na pewno nie w pracy zawodowej. Musisz dobrze znać reguły pisania formalnego jak i nieformalnego języka. E-maile, raporty, faktury, zamówienia, zawiadomienia, noty reklamowe, oferty, umowy, reklamacje to tylko niektóre z najczęściej spotykanych form korespondencji handlowej. Według headhunterów z którymi osobiście kontaktowałam się po rozmowach kwalifikacyjnych na pytanie czemu ta i ta osoba nie otrzymała stanowiska pracy, odpowiedź była jednoznaczna: Ta osoba kompletnie nie zna się na korespondencji. I mało tego, nawet nie wie gdzie szukać wzorów, jak szybko sobie poradzić, gdy jest potrzeba napisania czegoś po angielsku. Często mówi się o języku mówionym, ale tak naprawdę polskie firmy najczęściej kontaktują się z zagranicznymi firmami poprzez pocztę elektroniczną.

Oczywiście nie wymagamy idealnej znajomości pism biznesowych oraz wszystkich form korespondencji, ale liczymy na to, że nasz pracownik będzie potrafił umiejętnie stworzyć pisma korzystając z gotowych wzorów. Musi wiedzieć gdzie ich szukać. Niestety wielu ludzi, którzy przychodzą do nas ze znajomością języka obcego totalnie gubi się w pismach – mówi Edyta Jung – headhunter do firm zagranicznych.

A zatem jeśli chcesz zwiększyć Twoją atrakcyjność na rynku pracy w Polsce i zagranicą, zainteresuj się zdobyciem wiedzy z korespondencji biznesowej. Nie czekaj i nie zwlekaj, bo w biznesie przecież czas to pieniądz.

Katarzyna Cichocka

wstecz »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.