Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kursów online (FAQ)

W tym miejscu znajdą Państwo odpowiedzi na ogólne i często zadawane pytania dotyczące naszych kursów coachingowych.

Jak wygląda nauka?

Opłacasz wybrany kurs, logujesz się na platformie, dostajesz dostęp do wszystkich materiałów. Masz do dyspozycji materiały video, ćwiczenia utrwalające słownictwo, wyrażenia, nasz specjalnie stworzony system powtórek. Ćwiczysz różne akcenty, samodzielnie uczysz się poprawnego mówienia. My ci w tym pomagamy nakierowując Cię na właściwe, autentyczne i liczne materiały językowe. Kierujemy się zasadą: im więcej słuchasz, tym lepiej mówisz. Poprzez słuchanie, a następnie mówienie uczysz się języka szybko i naturalnie. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu i nasza platforma.

Czy muszę przystępować do testu?

Nie. Przystąpienie do testu nie jest obowiązkowe.

Czy dostęp do kursu po 8 tygodniach zostaje wyłączony?

Nie, nie zostaje. Kurs trwa 8 tygodni, ale można go skrócić lub wydłużyć. Dostęp jest na zawsze, nie wyłączamy go, gdyż zawsze można do kursu wrócić, zwłaszcza, że kurs jest stale aktualizowany o najnowsze i najświeższe materiały.

Jakie są metody płatności? Jak mogę zapłacić za kurs językowy?

Możesz zapłacić przez system płatności PayU, kartą kredytową lub przelewem bankowym. Więcej informacji o akceptowanych formach płatności znajdziesz na stronie rezerwacji.

Czy dodatkowo płacę za certyfikat?

Nie. Cena certyfikatu wliczona jest już w cenę kursu. Należy tylko wysłać nam adres, na który certyfikat ma zostać wysłany.

Czy są dodatkowe/ukryte opłaty za kurs.

Nie, nigdy. Płacisz tylko cenę podaną przy kursie. Zawiera ona stały dostęp do kursu, opłatę za certyfikat i wysłanie go do Ciebie.

Dlaczego ceny tych kursów są tak niskie?

Gdyż nie mam przy kursach online dodatkowych kosztów – np. wynajmu, druku, dojazdu, itd. Ponadto zależy nam bardzo na tym, aby każdy kto zaczyna pracę z językiem biznesowym znał go jak najlepiej. Jesteśmy wszyscy anglistami, pracujemy z wieloma specjalistami , tak więc wiemy jak ważna jest dobra znajomość języka obcego.

Czy mogę korzystać z kursów online będąc zagranicą?

Oczywiście. To nie jest przeszkoda. Takie kursy można odbywać z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko ma się komputer z dostępem do internetu.

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy