ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Nasze kursy językowe – hit wśród samouków.

Miło jest nas poinformować, że nasze kursy z elementami coachingu zdobywają coraz to większą popularność. Niemal codziennie otrzymujemy pozytywne opinie o nich. Jeszcze bardziej cieszy nas to, że te opinie pochodzą od osób, które są samoukami i świetnie idzie im nauka języka angielskiego korzystając tylko z naszej platformy oraz Internetu, bez pomocy nauczyciela.

Przez Internet można uczyć się języka nie tylko ogólnego, ale i specjalistycznego; wystarczy tylko wiedzieć jak i gdzie szukać materiałów pomocnych w nauce. Nasze kursy są nastawione na taką pomoc. Ukierunkowujemy was na korzystanie z materiałów, które znajdziecie w Internecie, po to abyś nie tracił czasu na szukanie, a zaczął się po prostu uczyć, jak również po to, aby kiedy kurs się skończy, ty będziesz wiedział jak samodzielnie szukać i dalej korzystać ze źródeł Internetu, który jest kopalnią wiedzy. Ponadto nasze kursy są tak skonstruowane, że nauka przebiega bardzo szybko, a ty sam uczysz się słownictwa, które przyda ci się w pracy zawodowej. Również to nam zależy, abyś szybko i efektywnie nauczył się języka obcego, a nie ślęczał na kursach w ławce bez możliwości ćwiczenia akcentu i mowy. Nauka ma być w obecnych czasach bardziej intensywna, przyjemna, wygodna i na pewno nie męcząca. Dlatego najlepszą reklamą dla nas jest to, że polecacie nasze kursy osobom z waszego otoczenia. Kursy, które najlepiej się sprzedają to: Intensywny Kurs Business English, Język Angielski dla Logistyków oraz Kurs Szybkiej Nauki Mówienia po Angielsku.

Z naszych kursów powoli zaczynają korzystać nie tylko Polacy, ale i osoby innych narodowości co również nas cieszy i dlatego będziemy rozszerzać swoją działalność poza Polską, aby również inne osoby mogły pozytywnie korzystać z metody nauki proponowanej przez naszą szkołę .

wstecz »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.