Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Nasze kursy językowe – hit wśród samouków.

Miło jest nas poinformować, że nasze kursy z elementami coachingu zdobywają coraz to większą popularność. Niemal codziennie otrzymujemy pozytywne opinie o nich. Jeszcze bardziej cieszy nas to, że te opinie pochodzą od osób, które są samoukami i świetnie idzie im nauka języka angielskiego korzystając tylko z naszej platformy oraz Internetu, bez pomocy nauczyciela.

Przez Internet można uczyć się języka nie tylko ogólnego, ale i specjalistycznego; wystarczy tylko wiedzieć jak i gdzie szukać materiałów pomocnych w nauce. Nasze kursy są nastawione na taką pomoc. Ukierunkowujemy was na korzystanie z materiałów, które znajdziecie w Internecie, po to abyś nie tracił czasu na szukanie, a zaczął się po prostu uczyć, jak również po to, aby kiedy kurs się skończy, ty będziesz wiedział jak samodzielnie szukać i dalej korzystać ze źródeł Internetu, który jest kopalnią wiedzy. Ponadto nasze kursy są tak skonstruowane, że nauka przebiega bardzo szybko, a ty sam uczysz się słownictwa, które przyda ci się w pracy zawodowej. Również to nam zależy, abyś szybko i efektywnie nauczył się języka obcego, a nie ślęczał na kursach w ławce bez możliwości ćwiczenia akcentu i mowy. Nauka ma być w obecnych czasach bardziej intensywna, przyjemna, wygodna i na pewno nie męcząca. Dlatego najlepszą reklamą dla nas jest to, że polecacie nasze kursy osobom z waszego otoczenia. Kursy, które najlepiej się sprzedają to: Intensywny Kurs Business English, Język Angielski dla Logistyków oraz Kurs Szybkiej Nauki Mówienia po Angielsku.

Z naszych kursów powoli zaczynają korzystać nie tylko Polacy, ale i osoby innych narodowości co również nas cieszy i dlatego będziemy rozszerzać swoją działalność poza Polską, aby również inne osoby mogły pozytywnie korzystać z metody nauki proponowanej przez naszą szkołę .

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy