ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Logistyka i znajomość języków obcych.

Analizy rynku pracy w Polsce jak i w całej Europie pokazują w ostatnich latach duży wzrost zapotrzebowania podmiotów gospodarczych na specjalistów logistyki. Często kontakt z klientami zagranicznymi zmusza logistyków do nauki przynajmniej dwóch języków obcych. Wiadomo, znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Wymagania co do znajomości tego języka to minimum B2, a już coraz częściej C1-C2. Mało tego, oprócz umiejętności komunikacyjnych wymaga się również od pracowników w branży logistycznej znajomości terminologii fachowej z zakresu: spedycji, transportu, zaopatrzenia, dystrybucji, zarządzania, planowania, produkcji, systemów informatycznych, a nawet marketingu. Czyli jest tego trochę. Ale warto, gdyż im lepsza znajomość języków tym lepsza praca, a tym samym płaca. Według ostatnich badań, dla logistyka ze znajomością dwóch języków obcych, w tym angielski – stopień zaawansowany czeka miesięczny zarobek w wysokości od 5000 do 9000 PLN.

Ponadto, nasze położenie w Europie wskazuje na kontakty gospodarcze z sąsiadami. Warto jest więc również postawić na język niemiecki, czeski, czy nawet ukraiński. Znajomość tych języków na pewno uatrakcyjni twoje CV i szanse na znalezienie ciekawej pracy. Obecnie polscy specjaliści w branży logistycznej są rozchwytywani przez zagranicznych pracodawców. Dlaczego? A dlatego, że jesteśmy dobrze wykształcenie, pracowici, i często potrafimy się lepiej dogadać w językach obcych niż pracownicy tej samem branży z innych krajów w Europie. Głównie poszukuje się pracowników magazynowych. Najwięcej ofert pochodzi z Niemiec, Norwegii, Czech, Włoch i Holandii. Można również spotkać naszych rodaków na wyższych stanowiskach w firmach zagranicznych, co oznacza, że częściej doceniani jesteśmy za wiedzę, doświadczenie, pracowitość. Czyli reasumując krótko, w obecnej chwili logistycy są bardzo chętnie zatrudniani. Wciąż brakuje logistyków z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego specjalistycznego. To od nich zależy sprawna organizacja np. transportem, logistyką międzynarodową. Zatrudnienie mogą znaleźć w wielu firmach, również w sklepach małych, ale i też w hipermarketach. I choć zawód nie należy do najłatwiejszych, to zdecydowanie nie jest nudny i daje dużo satysfakcji zawodowej.

Renata Pach,
Rozwój kształcenia kadry logistycznej

wstecz »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.