Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Pierwszy kurs nauki mówienia po angielsku w domu dla samouków.

Czy jest możliwe, aby angielskiego nauczyć się szybko bez wyjazdów i lekcji z native speakerami ? Być może nie uwierzysz w to, ale tak. Myślisz, że poligloci wyjeżdżają specjalnie do krajów obcojęzycznych, w których będą mogli poćwiczyć lepiej język. Nie! Większość z nich stosując swoje sprawdzone metody, uczą się sami, najczęściej zamknięci w domu. Obecnie najlepszym narzędziem do nauki języka obcego jest Internet. To właśnie Internet otwiera ci drogę do prawdziwego języka mówionego, akcentu, który przecież możesz usłyszeć we własnych czterech ścianach. Taka nauka może być naprawę przyjemna i bardzo efektywna.

W takim właśnie celu powstał kurs do samodzielnej nauki języka angielskiego mówionego. Kurs zaprojektowany przez lektorów, którzy od lat prowadzą konwersacje, skupiając się na intensywnej nauce mówienia staje się coraz bardzie popularny. Zaliczamy go się do kursów coachingowych. Oznacza to, że każda lekcja zaprojektowana jest tak, abyś nie tracił czasu na szukaniu konkretnych materiałów, gdyż wszystko masz podane ‘na tacy’. Kurs stworzony przez wydawnictwo EPROFESS zdobywa coraz większą ilość zainteresowanych, poszerzając tym samym ilość osób mówiących coraz pewniej i bieglej po angielsku. Na kursie osoby uczące się skupiają się najpierw na słuchaniu, a następnie na mówieniu. Nie uczysz się jak w szkole, czy tradycyjnych kursach języka sztucznego, ale języka prawdziwego tego najczęściej stosowanego na ulicy i z uwzględnieniem zwrotów, idiomów najbardziej popularnych. Uczący się mówienia powinien lepiej rozumieć mowę i brytyjczyków i amerykanów i europejczyków. Tak więc podobnie jak u dzieci najpierw musisz się osłuchać, a po pierwszych dwudziestu lekcjach już na pewno zaczynasz lepiej i co najważniejsze pewniej oraz naturalniej mówić. To jest tak zwany: naturalny przypływ słów. Osłuchując się pewnych tekstów i następnie prawidłowo ćwicząc zaczynasz zdawać sobie sprawę, że twoja wymowa, akcent, prędkość poprawiają się, a ty sam zaczynasz widzieć tego efekty, chociaż nie wiesz jak to się stało, jak wytłumaczyć, że te np. te słowo ma być tu , czy tam. Właściwie dobrane ćwiczenia stanowią tutaj główną rolę. Nie wystarczy ćwiczyć języka w ‘suchy’ nieefektywny sposób, ale trzeba to robić tak, abyś również ćwicząc od razu zaczął myśleć po angielsku. Wtedy nie tylko się uczysz mówić, ale i utrwalasz sobie nowe wyrażenia.

A więc, nowo uruchomiona platforma do nauki mówienia po angielsku to nie jest zwykły kurs online, ale naprawdę konkretne źródło materiałów, które nauczą się mówić w szybkim tempie i co ważne również myśleć po angielsku. Wydawnictwo EPROFESS dokłada wszelkich starań, aby kurs rozkręcił wasze mówienie, poprawność, lepsze rozumienie i pomógł wam również nabyć akcent. Zobacz jak nauka przez Internet w domu rozwiąże ci język i to w bardzo zauważalnie szybkim tempie. A kto wie, może wspominany kurs okaże się strzałem w dziesiątkę, a ty zostaniesz następnym poliglotą?

Aneta WowrzynskaKategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy