ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Jak najłatwiej opanować angielski?

Język angielski jest bardzo łatwy na podstawowym poziomie komunikacji. Nie ma żadnej odmiany przez przypadki ani osoby przez co bardzo prosto buduje się najprostsze zdania.

Jednak wiele książek do angielskiego popełnia błąd prezentując zbyt wiele szczegółów naraz, czasy gramatyczne, regułki, wyjątki, itd. Nie tędy droga.

Sam przechodziłem przez mordęgę konieczności natychmiastowego opanowania języka. Metody opisane w tej książce służyły nie tylko mnie osobiście, ale również mojej rodzinie i znajomym i okazały się nieocenioną pomocą. Postanowiłem podzielić się z Czytelnikami tymi obserwacjami, zdobytymi na polach codziennych zmagań z praktycznym angielskim.

W praktyce okazuje się bowiem, że dla bardzo początkujących naprawdę wystarczy opanować tylko trzy czasy proste: przeszły, teraźniejszy i przyszły. Wówczas już można się komunikować, a to naprawdę wystarcza na sam początek.

Bardzo, ale to bardzo ważne jest opanowanie angielskiego szyku zdania, który w tym Samouczku jest objaśniony prosto i przystępnie. Budowa zdań oznajmujących, pytających i przeczących jest pokazana na wielu prostych do zrozumienia i zapamiętania przykładach.

Znajomość dosłownie kilkuset podstawowych słów pozwoli na w miarę swobodne porozumiewanie się po angielsku. Jako jedna z niewielu, a być może nawet tylko jedyna na rynku, książka ta zawiera angielsko- polski o polsko-angielski słownik z fonetycznie zapisaną wymową ponad 1300 słówek.

Po przeczytaniu tej książki język angielski zostanie „odczarowany” – takich porad nie ma w żadnej innej książce do nauki.

No i najważniejsze – należy się przemóc i mówić, mówić i jeszcze raz mówić! A cała reszta przyjdzie po prostu sama. Tak po prostu!

dr inż. Stanisław Żurek
autor książki "Błyskawiczny Angielski w Praktyce"

wstecz »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.