Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Jak najłatwiej opanować angielski?

Język angielski jest bardzo łatwy na podstawowym poziomie komunikacji. Nie ma żadnej odmiany przez przypadki ani osoby przez co bardzo prosto buduje się najprostsze zdania.

Jednak wiele książek do angielskiego popełnia błąd prezentując zbyt wiele szczegółów naraz, czasy gramatyczne, regułki, wyjątki, itd. Nie tędy droga.

Sam przechodziłem przez mordęgę konieczności natychmiastowego opanowania języka. Metody opisane w tej książce służyły nie tylko mnie osobiście, ale również mojej rodzinie i znajomym i okazały się nieocenioną pomocą. Postanowiłem podzielić się z Czytelnikami tymi obserwacjami, zdobytymi na polach codziennych zmagań z praktycznym angielskim.

W praktyce okazuje się bowiem, że dla bardzo początkujących naprawdę wystarczy opanować tylko trzy czasy proste: przeszły, teraźniejszy i przyszły. Wówczas już można się komunikować, a to naprawdę wystarcza na sam początek.

Bardzo, ale to bardzo ważne jest opanowanie angielskiego szyku zdania, który w tym Samouczku jest objaśniony prosto i przystępnie. Budowa zdań oznajmujących, pytających i przeczących jest pokazana na wielu prostych do zrozumienia i zapamiętania przykładach.

Znajomość dosłownie kilkuset podstawowych słów pozwoli na w miarę swobodne porozumiewanie się po angielsku. Jako jedna z niewielu, a być może nawet tylko jedyna na rynku, książka ta zawiera angielsko- polski o polsko-angielski słownik z fonetycznie zapisaną wymową ponad 1300 słówek.

Po przeczytaniu tej książki język angielski zostanie „odczarowany” – takich porad nie ma w żadnej innej książce do nauki.

No i najważniejsze – należy się przemóc i mówić, mówić i jeszcze raz mówić! A cała reszta przyjdzie po prostu sama. Tak po prostu!

dr inż. Stanisław Żurek
autor książki "Błyskawiczny Angielski w Praktyce"

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy