ebooki językowe

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. e-Poradniki
 4. Darmowe ebooki
 5. Kursy online z certyfikatem
 6. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Bestsellery

 1. Język angielski dla logistyków
 2. Kurs Business English
 3. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 4. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 5. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku

Nowości wydawnicze

Business English For Trade Fairs Mam Zdanie Na każdy Temat - ebook

Klienci o Nas

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22


Angielski przez skype
Kurs business english

Angielski już nie taki obcy

Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą z resztą przeszedłem bez problemu, ale rozbawiła mnie bardzo pozytywnie jedna sytuacja na tejże rozmowie. Na pytanie mojego obecnego pracodawcy: Jakie Pan zna języki obce? Odpowiedziałem dumnie: Język angielski. A on do mnie: Ale proszę Pana ja pytam o języki obce, angielski to już nie jest język obcy.

Zaczęliśmy się śmiać, ale zdałem sobie sprawę, że faktycznie język angielski powinien znać każdy obywatel świata i to śpiewająco. Nie wspomnę już o Polakach, którzy strasznie kaleczą ten język. I nie dziwię się, że większość z nich podczas szukania pracy jest ograniczona w dużej mierze brakiem znajomości tego języka. A język jest potrzebny w każdej pracy od sprzątaczek po dyrektorów. Prawda może i dla wielu trudna do przyjęcia, ale niestety takie są realia. Jeśli chodzi o najlepszą znajomość języka angielskiego najlepiej wypadają mieszkańcy Norwegii, Holandii, Szwecji, Danii i Finlandii. A przecież to w tych krajach Polacy szukają zatrudnienia. Tak więc bez tej znajomości, jak tu się dogadać? I oczywiście słaba znajomość języka oznacza „słabszą” pracę. Górnik chcący zatrudnić się w Australii musi znać język komunikatywny, bez tego w CV jego kandydatura zostaje od razu odrzucona.

Z mojego doświadczenia jednak wiem, że jeśli posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego jest to dużym plusem dla potencjalnego pracodawcy. Warto skupić się na jednym języku, raz a porządnie. Aby mówić, a nie kaleczyć. Musisz zdać sobie sprawę, że angielski to jakby twój drugi język ojczysty. Dzięki temu masz otwartą drogę do każdego kraju, czy zagranicznej firmy w Polsce. A rynek pracy na całym świecie na pewno stanie się o wiele prostszy do zdobycia. Czyż nie o to przecież nam chodzi?

Autor: Adam Legierski

wstecz »

Partnerzy
ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.